Masz pytanie - zadzwoń: 0 691 553 303

Warszawa: sprzątanie mieszkań, biur i domów – jak pracujemy?

Współpraca z Dobrym Serwisem to gwarancja profesjonalnego sprzątania. Żaden brud nie jest nam straszny! Oferujemy profesjonalne sprzątanie w warszawskich obiektach mieszkalnych, w biurowcach i na terenach wspólnot mieszkaniowych. Używamy wysokiej jakości sprzętu, który daje Państwu gwarancję rzetelnie wykonanej pracy.

Już teraz mogą Państwo zobaczyć, jak pracujemy. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi filmami.

Pokazujemy, jak wygląda czyszczenie płytek szkliwionych na obiekcie użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu.

Nasza ekipa sprzątająca wykorzystuje profesjonalne urządzenia czyszcząco-zbierające, które przeznaczone są do czyszczenia wszystkich rodzajów posadzek. Urządzenie stosuje się do zmywania posadzek twardych, np. wykonując sprzątanie wspólnot mieszkaniowych. Maszyna jednocześnie zmywa i osusza, przez co doskonale nadaje się do czyszczenia zarówno małych, średnich, jak i dużych powierzchni. Jak widać, doskonale radzi sobie z każdym zanieczyszczeniem. Da się zauważyć różnicę pomiędzy oczyszczoną a brudną powierzchnią.

Doczyszczanie posadzek w częściach warsztatowych

Świetnej jakości jednotarczowa maszyna czyszcząca jest stosowana do gruntownego czyszczenia zabrudzeń różnego rodzaju podłóg, prania wykładzin i krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych. Jest przystosowana do zaspokajania wszystkich wymogów czystości. Idealnie nadaje się do odnawiania podłóg oraz wykonywania pracy bieżącej.