Masz pytanie - zadzwoń: 0 691 553 303

Firma sprzątająca z Warszawy Dobry Serwis – o nas

Firma sprzątająca Dobry Serwis rozpoczęła swoją działalność na rynku w 2007 roku. Pracujemy na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach. Od samego początku świadczone przez nas usługi sprzątające są realizowane w sposób rzetelny oraz kompleksowy, dzięki czemu obecnie cieszymy się opinią firmy godnej zaufania.

Sprzątanie biur i osiedli mieszkaniowych w mazowieckiem

Świadczymy usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy takie usługi jak m.in. sprzątanie biur firmowych, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, a ponadto sprzątanie mieszkań i domów. Oprócz tego sprzątamy w różnych obiektach użyteczności publicznej, szpitalach oraz halach. Realizujemy szeroki wachlarz usług obejmujący m.in. pranie wykładzin i dywanów oraz wysokościowe mycie okien. Nasza oferta obejmuje również pielęgnację terenów zielonych.Zajmujemy się też zaopatrywaniem firm w profesjonalne środki chemiczne.

Profesjonalne sprzątanie – zaufana ekipa

Wszystkie prace są przeprowadzane przez świetnie wyszkoloną kadrę, która dysponuje nowoczesnym zapleczem sprzętowo-serwisowym. Zapewniamy, że nasze ekipy sprzątające korzystają wyłącznie z bezpiecznych i atestowanych środków czystości pochodzących od renomowanych producentów.Przez lata działalności firma sprzątająca Dobry Serwis współpracowała zarówno z wieloma firmami, wspólnotami mieszkaniowymi, jak i klientami indywidualnymi. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas obsługi obiektów o wysokim standardzie, oferowane przez nas usługi sprzątające stoją na najwyższym poziomie. Aby zachować niezmiennie wysoki poziom naszej pracy, wprowadziliśmy system kontroli jakości wykonywanych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy sprzątającej Dobry Serwis z Warszawy.

Firma sprzątająca Dobry Serwis wykona dla Państwa każdą usługę związaną z oczyszczaniem przestrzeni. Współpracujemy z wieloma firmami, zapewniając im profesjonalną obsługę i serwis, co potwierdzają nasze liczne referencje.