Masz pytanie - zadzwoń: 0 691 553 303

Firma sprzątająca Dobry Serwis z Warszawy

Firma sprzątająca Dobry Serwis rozpoczęła swoją działalność na rynku w 2007 roku. Oferowane przez nas usługi świadczymy na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach. Od samego początku świadczone przez nas usługi sprzątające były realizowane w sposób rzetelny oraz kompleksowy, dzięki temu obecnie cieszymy się opinią firmy godnej zaufania.

Sprzątanie biur i osiedli mieszkaniowych

Proponujemy takie usługi, jak m.in. sprzątanie biur oraz firm, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, a ponadto sprzątanie mieszkań i domów. Oprócz tego sprzątamy w różnych obiektach użyteczności publicznej, szpitalach oraz halach. Oferujemy szeroki wachlarz usług, obejmujący m.in. pranie wykładzin i dywanów oraz wysokościowe  mycie okien. Nasza oferta obejmuje również pielęgnację terenów zielonych.

Profesjonalne ekipy sprzątające

Zapewniamy, że nasze ekipy sprzątające korzystają wyłącznie z bezpiecznych i atestowanych środków czystości pochodzących od renomowanych producentów.

Zajmujemy się również zaopatrywaniem firm w profesjonalne środki chemiczne.

Przez lata działalności firma sprzątająca Dobry Serwis współpracowała zarówno z wieloma firmami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz klientami indywidualnymi.

Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas obsługi obiektów o wysokim standardzie, oferowane przez nas usługi sprzątające stoją na najwyższym poziomie. Aby zapewnić niezmiennie wysokie standardy naszej pracy, wprowadziliśmy system kontroli jakości wykonywanych przez nas usług.

Wszystkie prace przeprowadzane są przez świetnie wyszkoloną kadrę pracowniczą, która dysponuje nowoczesnym zapleczem sprzętowo-serwisowym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy sprzątającej Dobry Serwis z Warszawy.

Firma sprzątająca Dobry Serwis jest w stanie wykonać dla Państwa każdą usługę czystościową oraz szeregi innych usług specjalistycznych! Współpracujemy z wieloma firmami, zapewniając im profesjonalną obsługę i serwis, co potwierdzają nasze liczne referencje.